Türkmen Kardeşlerimiz Yardımlartımızı bekliyor.

Türkmen Kardeşlerimiz Yardımlartımızı bekliyor.
Türkmen Kardeşlerimiz Yardımlartımızı bekliyor.

Haber Haber Adı Kategori Ekleme Tarihi İşlemler 2.Hocalar Bulkaz dağı Karakeçili Yörük Türkmen Şenliği Davulga köyünden Haberler 13 Haziran 2018 Köy yaylaları şenleniyor Yerel Haberler 14 Ekim 2018 Kayserideki Patlamadan yaralı Kurtulan Kayahan Uluhan Son durumu hakkında Yerel Haberler 18 Aralık 2016 Kayserideki Patlamada Şehit Düşen Hocalarlı Kamil Tunç Yerel Haberler 18 Aralık 2016 × Türkmen Kardeşlerimiz Yardımlartımızı bekliyor. - 12 Ocak 2017

Hani başımıza bi felaket gelse örneğin bir deprem olsa e yakınımıza gideriz ya en yakınımız bize kapısını sofrasını açar ya şimdi zor durumda olan kardeşimize yardım etme günüdür.Ülkemize herhangi bir sıkıntı yaşasak bir bakın isterseniz hiç geri gitmeyelim örneklerle açıklayayım.

Sözde Ermeni soykırımını kabul eden Türk devleti gösterebilir misiniz?

Kurtuluş Savaşında bizi arkamızdan vuran bir Türk devleti gösterebilir misiniz?

Hacca giderken savaş çıkttığını savaşın Osmanlı devleti'ne karşı olduğunu öğrenen Osmanlı Afganistanda toprağı olmamasına rağmen Afgan kardeşlerimiz gibi yapan başka bir ırk varmı ?

Bizim kardeşlerimizden başka dostumuz yok.Biz herhangi bir sıkıntı yaşasak bile bize yardım edecek bize kol kanat gerecek yine kendi ırkımızdır, şimdi ırkçılık yapıyosun dersiniz ama bu bir gerçektir

 

Şimdi bizden yardım bekleyen Kan kardeşlerimize yardım etme vakti en azından Halep'e gönderilen yardım tırlarının sadece 1 tanesinin yarısını toplayabilelim.Vatanına gelen Türkmen kardeşlerimize yardım etmeyi borç bilelim.

Biz Davulgakoyu.com sitesi olarak bu konuda bir yardım kampanyası düzenlemeye karar verdik.Yardım için gerekli belgeler ayarlandıktan sonra köy muhtarımızında yardımıyla Kardeşlerimize gereken malzemeleri toplayıp Ankara'da bu konuyla ilgilenen bu davaya gönül vermiş bir ablamzıa bunları ileteceğiz.Sizden isteğimiz kullanmadığınız temiz eşya/elbise/ayakkabı yada Maddi destek konusunda bize yardımcı olmanız Şimdiden Allah hepinizden razı olsun.

Konu hakkında detaylı bilgi almak yada destek olmak için aşağıda vermiş olduğumuz sayfanın mesaj yaz bölümünden ulaşabilirsiniz.

Ceddim belli atam belli

Toprak belli vatan belli

Şehit olup yatan belli

Türk oğlu Türküm ben

 

Etkinlikler
04
21

Ramazan Bayramınız Kutlu olsun

2023 ramazan Bayramı kutlama
Hocalar Ulaşım
Enflasyonu Hissediyor musunuz?
Afyon Merkez Nöbetci Eczaneler
AYDENİZ Eczanesi
0 - (272) 212 - 2525 Ara
BAHAR Eczanesi
0 - (272) 215 - 9346 Ara
BURAK Eczanesi
0 - (272) 229 - 3434 Ara